۞ یاران مهدی ۞
ای پادشه خوبان , داد از غم تنهایی دل بی تو به جان آمد وقت است که باز آیی ...

بزرگ مردتاریخ

جستجو
لوگو دوستان

 پایگاه مقاومت بسیج نصر
جعبه حدیثجدیدترین قالبهای بلاگفا


جدیدترین کدهای موزیک برای وبلاگ

كد نوحه

كد مداحی

در سکوتی سخت بارها صدایت کردم،می دانم که حرف هایم را می شنوی، با تو بسیار سخن گفته ام، ولی این بار صدایت نمی زنم،فریاد می زنم،فریاد می زنم:

آیا امروز مان به فردایی متصل می گردد که کامیاب گردیم؟

آیا خزان دل هایمان بهاری خواهدشد؟ آیا چشمان گناهکارمان جمال زیبایت را خواهد دید؟

آقاجان! یا صاحب الزمان!

بیا،بیا که آرزوی سلامی گرم، از تو بر دلمان مهر خورده ، بیا که نگاهمان به جمعه خیره ماند و آبشار اشک از گونه هایمان بر زمین جاریست،بیا که یاس های امید و نسترن های شوق چشم به راه گل نرگس اند، بیا و طراوت بهار را به روحمان ببخش.

 ای امید ظهور وقیام! ای مولای آب آیینه، ای امید نهان از دیده! بیا و ما را از آرزویی که در هوای تو داریم نا امید مکن که گفته هایمان بوی عشق تو را دارند و نوشته هایمان تو را حکایت می کنند.

آقا جان! تو را به آبروی مادرت سوگند که بر گنهکاران رحمی کنی و آینه جمالت را به تماشای دیده هایمان راهی دهی وما رااز قطره های زلال اشک،بی نصیب نسازی.

مولای من! دیری است که در محراب عبادت دست هایم را به بال فرشتگان گره می زنم و می خواهم که صدای ضجه های مرا به گوش دل تو برسانند ، تا شاید آدینه ای بیایی و...

یا بن الحسن! در فراق و جدایی تو نه تنها من، بلکه امتی یعقوب وار خون می گرییم و فقط با تماشای تو ،کلبه ی احزان دلمان گلستان خواهد شد و می دانیم که خواهی آمد ،خواهی آمد و به پایت اشک شوق خواهیم ریخت و نماز جماعت سبز درختان، به اقتدای حضور سبزت،بر پا خواهیم ساخت...

"اللهم عجل لولیک الفرج"نوشته شده در دوشنبه 8 اسفند 1390 توسط فائزه ۞
مقام معظم رهبری

درباره سایت
نویسندگان
نظر سنجی
آمار سایت
Blog Skin

کد موس مهدی (ع)-امام زمان:تک کد